آشنایی با انواع کناف و اجرای آن توسط شرکت شهام دیزاین | panelgachikanaf

مزیت دیگر سقف کناف نسبت به سایر سقف های تزیینی انعطاف پذیر بودن آن است . به طور کلی کناف یک تخته روکش دار از گچ است و می توان آن را نسل جدید گچ دانست. زیرا کلیه فعالیت های ساختمانی مربوط به گچ و برخی مصالح دیگر در کناف قابل انجام است. سقف کاذب انواع مختلفی دارد که یکی از انواع آن استفاده از صفحات از پیش ساخته شده کناف است. معمولا درصورتی‌که متخصص نصب کناف، مسئول تهیه مصالح باشد، هزینه حمل‌ونقل را هم می‌پردازد؛ اما بهتر است درباره این موضوع، قبل از انجام کار با او به توافق برسید. طراحی و نصب کناف نسبت به منطقه جغرافیای طراحی می‌شود و با وضعیت آب و هوای آن انجام می‌شود.

ساخت دکور کناف با استفاده از صفحات کناف صورت می‌گیرد و می‌توان آن را به صورت متصل به هم و متصل به دیوار به صورت پارتیشن https://panelgachikanaf.com کناف اجرا کرد. به همین دلیل اغلب در کنار اجرای دکور کناف، سعی کنید که از یک نورپردازی مناسب استفاده کنید. از کناف راهرو گرفته تا کناف پذیرایی، سقف تمام قسمت‌های خانه را می‌توان کناف کرد. از انواع کناف ها در هر بخشی از ساختمان با توجه به کاربرد و شرایط محیط و همچنین سلیقه‌ی کاربر می‌توان استفاده کرد. جهت کناف کاری از انواع پانل‌های گچی، چوبی و … استفاده می‌کنند که در بازار موجودند. برخلاف سقف های کناف ساده در سقف کناف طرحدار همانطور که از نامش پیداست طرح های خاصی پیاده می شود .

  • در صورتی که از کناف هایی استفاده شود که دکوراتیو زیادی دارند، به نصاب ماهر و حرفه ای نیاز است به همین دلیل ممکن است هزینه ی آن نسبت به گچ بیشتر شود.
  • از دیگر مزایای استفاده از آن می توان به مقاومت در برابر ضربه، امکان شستشو، نصب سریع، تنوع در طراحی و غیره اشاره کرد و به همین دلیل یکی از بهترین نوع کناف سقف به شمار می رود.
  • استفاده از بتونه ماستیک و همچنین نحوه اجرای درست آن بسیار مهم است و در نتیجه نهایی تاثیر به سزایی دارد.
  • نکته حائز اهمیت در زمینه مدت زمان اجرای کناف و رابیتس این است که زمان لازم برای گچ ‌کاری رابیتس حدود 10 روز طول می کشد.
  • سقف کناف ساده به شکل انواع اشکال هندسی ایجاد می شوند و به صورت ساده می باشند یعنی بدون درز کار هستند .

اما باز هم به علت ضخامت کم نمی توان از این صفحات به عنوان سقف کناف اصلی و یا دیوار کناف استفاده کرد. اما برای اجرا طرح های روی کار این صفحات می تواند انتخاب مناسبی باشد. امن‌ترین روش کاهش قیمت کناف انتخاب طرح‌های ساده و خطی به جای اشکال دکوراتیو و منحنی است؛ زیرا اجرای طرح‌های دکوراتیو باعث افزایش هزینه اجرا، بتونه‌کاری و دورریز مصالح می‌شود.

فهرست استان های ترکیه به همراه جمعیت ✔️ بزرگترین و کوچکترین استان

برای برسی جزیی تر و دیدن نمونه کار انواع کناف ها حتما از سایت ما دیدن فرمایید . کناف کاری چگونه انجام می شود؟ کناف کاری یک تخصص حرفه ای می باشد که برای انجام آن باید از نیروهای ماهر کناف کار در نمایندگی ها و شرکت های معتبر در حال فعالیت استفاده کرد. همان گونه که از نام دکور کناف پیداست ، سازه ای است که تنها جنبه زیبایی داشته و غیر باربر می باشد. در نوع اول ابتدا پروفیل های F47 باربر به فاصله 80 سانتی متر از یکدیگر و با استفاده از آویز U36 که از سقف اصلی گرفته شده، قرار می گیرند. سپس پروفیل های F47 پانل خور عمود بر آن به فاصله حداکثر 50 سانتی متر از هم توسط بست کلیپس به پروفیل های باربر قفل می شوند.

آشنایی با انواع کناف و اجرای آن توسط شرکت شهام دیزاین | panelgachikanaf

(این صفحات قابل‌استفاده در مکان‌هایی با رطوبت کمتر از ۹۰٪ هستند). سطح پیچ‌ها نیز کمی پایین‌تر از سطح پانل‌ها هستند و با بتونه پوشانده می‌شوند در نتیجه سطح صافی در محل پیچ‌ها ایجاد می‌شود. برای ایجاد سطح یک‌نواخت، محل درزها با کمک نوار درزگیر بتونه می‌شود. در غیر این صورت در کلیهٔ سبک‌ها و موارد دیگر کناف با فناوری آلمان قطعاً بهتر از گچ خواهد بود. باید توجه داشته باشید این‌کار را به یک تیم باسابقه و حرفه‌‌ای بسپارید تا مشکلی پیش نیاید.

سقف کاذب نام دیگر کناف‌ها