اینورتر Archives پنل خورشیدی سایت پنل خورشیدی خرید پنل خورشیدی فروش پنل خورشیدی اینورتر کنترل شارژ | nnqenergy

همانطور که بیان شد پنل های خورشیدی برق DC تولید میکنند و برای راه اندازی پمپ های AC با پنل خورشیدی به اینورتر پمپ نیاز داریم. سازکار در سیستم های منفصل از شبکه به این صورت است که انرژی خورشیدی مستقیما از پنل‌های خورشیدی عبور می‌کند و در باتری ذخیره می‌شود. اینورتر‌های off-grid جریان dc باتری را به جریان ac مورد نیاز تجهیزات برقی تبدیل می‌کند. هم چنین این نوع اینورتر‌ها برخلاف اینورتر‌های متصل به شبکه می‌توانند برای استفاده پرتابل نیز بکار روند.

اینورتر سینوسی 350 وات مدل IP350 برند EPSOLAR سری IP

یکی از این وسیله ها که کاربرد بسیار زیادی دارد و توانسته به هدف اصلی خود برسد اینورتر خورشیدی است. اینورتر وسیله‌ای است که برق مستقیم یا Dc دریافتی را به یک برق متناوب با ولتاژ بالاتر و به خصوص هم تراز با ولتاژ برق شهر تبدیل می‌کند. این وسیله پرکاربرد انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها توانسته به خوبی در صنعت ایفای نقش کند اما چند نمونه اینورتر خورشیدی در بازار موجود است که نسبت به بقیه شناخته تر هستند که ما در اینجا می خواهیم به چند نمونه از این محصول عالی بپردازید. مشخصات فنی اینورتر پمپ های خورشیدی شرکت پارس پلاس به شرح جدول زیر می باشد که تمامی مشخصات برای نوع تک فاز و سه فاز یکسان است با این تفاوت که ولتاژ خروجی در نوع سه فاز 380 ولت و در نوع تک فاز 220 ولت می باشد.

این سری دیجیتال اینورتر CarSPA ،از توان 300W الی 3500W تولید میشود. برای دستگاه های غیر موتوری میتوان از اینورتر شبه سینوسی استفاده کرد.در صورتی که از اینورتر تمام سینوسی نیز میتوان استفاده کرد. اینورتر های متصل به شبکه برق را از پنل های خورشیدی دریافت میکنند انرا به برق 220 ولت تبدیل میکنند و به شبکه برق ملی تزریق میکنند.

اینورتر سینوسی خالص 700 وات سونر

اینورتر Archives پنل خورشیدی سایت پنل خورشیدی خرید پنل خورشیدی فروش پنل خورشیدی اینورتر کنترل شارژ | nnqenergy این ویژگی مبدل های خورشیدی ، باعث محبوبیت این تجهیز در میان کاربران و نصب کنندگان سیستم های خورشیدی قیمت اینورتر خورشیدی شده است. مشخصات اینورتر خورشیدی بنا به مدل و نوع برند آن متفاوت می باشد به همین دلیل قبل از خرید اینورتر خورشیدی، کاتالوگ یا دفترچه راهنمای نصب آن را به خوبی مطالعه نمایید. همان طور که گفته شد انواع اینورترهای خورشیدی از نظر کاربرد به آفگرید و آنگرید تقسیم میشوند.

  • ناگفته نماند استفاده از این تجهیز نیاز شما را به باتری از بین می برد.
  • شما می توانید قیمت هر کدام از تجهیزات اصلی نیروگاه خورشیدی را از لیست زیر مشاهده نمایید.
  • اینورترهای خورشیدی میتوانند توان AC فرکانس پایین را به فرکانس بالا تبدیل کنند که در گرمایش القایی مورد استفاده قرار می گیرند.
  • در این نوع سیستم هرچقدر که سیستم خورشیدی برق تولید کند، به همان میزان مصرف برق از شبکه کم می‌شود و در واقع هزینه‌های آن کاهش می‌یابد و در صورتی که سیستم بیشتر از میزان مصرف برق تولید کند، می‌توان مقدار مازاد انرژی تولید شده را به شبکه فروخت.

این محصول قابلیت انتخاب بین ورودی DC و AC را بطور اتوماتیک فراهم می‌کند بطوریکه با قطع یک منبع جریان بار بوسیله منبع دیگر حفظ می‌شود(حفاظت در برابر از بین رفتنن اطلاعات). سری P شرکت Carspa از نوع اینورترهای تمام سینوسی است که در مواردی که موج خروجی کیفیت بالایی باید داشته باشد باید از این نوع بهره گرفت . سری P خروجی سینوسی با کیفیت مناسب برای بارهای حساس در اختیار قرار می دهد که گاهی از ولتاژ شبکه نیز با کیفیت تر است. به این نکته توجه کنید که اینورتر تمام سینوسی قیمت بسیار بیشتری از اینورتر شبه سینوسی دارد.پس در مواقعی که مصرف غیر موتوری دارید استفاده از اینورتر شبه سینوسی به صرفه تر است.

ایمنی موفقیت برای هدف است نه برای اتفاق